Czy wciąż warto jest inwestować w nieruchomość nad morzem?

Data dodania: 29.08.2018


Planujesz zakup takiej nieruchomości, jak apartament nad morzem? Przed podjęciem ostatecznej decyzji o zakupie, warto jest rozważyć plusy i minusy. Niektórzy kupują apartamenty nad morzem, aby pochwalić się przed znajomymi, dla innych jest to okazja do dodatkowego zysku. Nieważne, czym kierują się osoby kupujące apartamenty nad morzem – pokażemy Ci, jak możesz zyskać dzięki nim. Kto najczęściej sprzedaje apartamenty nad morzem? Zazwyczaj są to firmy deweloperskie- szczególnie popularne w miejscowościach nadmorskich, takich jak Gdynia, Gdańsk, Sopot czy Trójmiasto. Jeżeli posiadasz własną firmę, zakup nieruchomości będzie dla ciebie dobrym kosztem. Dzięki zakupowi bezpośredniemu możesz uzyskać fakturę VAT, a następnie wrzucić w koszty taki zakup.

Jakie są jeszcze korzyści z posiadania takiej nieruchomości, jak apartament nad morzem? Wyobraź sobie hipotetyczną sytuację – jesteś już właścicielem takiego mieszkania, czy będziesz w nim spędzał czas przez cały rok? Zazwyczaj takie apartamenty są odskocznią od codziennego życia w mieście – właściciele przyjeżdżają tu na weekend aby wypocząć i naładować baterie. Jeżeli pracujesz zawodowo i nie masz długiego urlopu – możesz wynajmować swój apartament nad morzem turystom. Jest to bardzo opłacalne, ponieważ turyści coraz częściej wybierają apartamenty jako dobrą alternatywę dla zatłoczonych hoteli. Jeżeli zaciągnąłeś kredyt na tę inwestycję – możesz z łatwością dokonać jego spłaty, a następnie korzystać z dodatkowych zysków, jakie może przynieść ci wynajem apartamentów nad morzem. Polacy coraz częściej korzystają z uroków morza także poza sezonem – jest wtedy ciszej, nie ma aż takich tłumów i można naprawdę wypocząć.

Nowe apartamenty nad morzem

Czy przekonaliśmy cię, że zakup apartamentu nad morzem jest dobrą inwestycją? Jeżeli jeszcze nie jesteś pewny – podajemy argument ostateczny. Zakupu apartamentu warto jest dokonać przez wzgląd na wspaniałą nadmorską lokalizację – nasze mieszkanie będzie dla nas dostępne zawsze wtedy, kiedy będziemy mieli ochotę do niego przyjechać. Kiedy potrzebujesz chwili wytchnienia nie musisz już szukać idealnego hotelu i robić rezerwacji długo przed przyjazdem – twoje wyjazdy mogą być spontaniczne, oczywiście o ile twój apartament nad morzem nie jest akurat wynajmowany. Tylko pomyśl o tym, jak budzą cię fale morza, jesz na obiad pyszną i świeżą rybkę, a wieczorem spacerujesz w blasku zachodzącego słońca. Aby tak było, musisz tylko zdecydować się na zakup apartamentu – uwierz, że jest to inwestycja niemal w 100% pewna i bezpieczna – turyści nigdy nie przestaną przyjeżdżać nad nasze piękne polskie morze.

Apartamenty nad morzem sprzedaż

autofolierung NRW