Równowaga pomiędzy aktywnością, a wypoczynkiem

Data dodania: 24.07.2019


Szukasz miejsca, w którym można spokojnie odpocząć od codziennego chaosu i zgiełku? Katamarany Zatoka to idealne miejsce dla Ciebie i Twojej rodziny. Dwa budynki inwestycyjne mieszczą 56 komfortowych apartamentów. Apartamenty nad morzem na sprzedaż są w standardzie deweloperskim lub na specjalne życzenie udostępniamy projekty i możemy według nich wykończyć apartament pod klucz.

Apartamenty nad morzem

Apartamenty w inwestycji Katamarany Zatoka to wyjątkowe miejsce, w którym poczujesz niezwykłą harmonię z naturą. Oba budynki są oddalone od linii brzegu o 50 metrów. Więc jeżeli będziesz miał ochotę poleżeć na plaży, znajdziesz się na niej w minutę od wyjścia z apartamentowców. Chyba bliżej morza już się nie da. Dlatego jeśli jesteś miłośnikiem natury to miejsce z pewnością Ci się spodoba.

Apartamenty z widokiem na morze

Apartamenty mieszczące się w budynkach inwestycyjnych Katamarany Zatoka posiadają balkony lub tarasy, a te na najniższych kondygnacjach ogródki. 9 na 10 mieszkań na piętrze posiada unikalny widok na morze. W apartamencie poczujesz się jak na wakacjach, a możesz przyjechać tu w każdej chwili i nie musisz wcześniej rezerwować pobytu.

Apartamenty nad morzem to dobra inwestycja

Apartamenty nad morzem to w ostatnich latach bardzo popularna inwestycja. Inwestorzy kupują apartamenty nad morzem, aby je później wynajmować. Ty również możesz skorzystać z takiej opcji i podczas Twojej nieobecności możesz je wynajmować. Dzięki temu można jeszcze zarobić, żeby zainwestować w kolejny apartament nad morzem.

Niezwykła harmonia z naturą

Apartamenty nad morzem na sprzedaż charakteryzują się bliskością z naturą. Budynki zostały pomalowane na pastelowe kolory, dzięki czemu wtapiają się w otoczenie. Wraz z krajobrazem tworzą piękną całość. Puck to liczne rezerwaty przyrody i miejsca objęte ochroną. To ogromna powierzchnia urodzajnych torfowisk, które powstały tu najprawdopodobniej po zlodowaceniu bałtyckim.

Aktywny wypoczynek

Dla miłośników aktywnego wypoczynku Puck również ma sporo ciekawych propozycji. Przede wszystkim Puck to Zatoka Pucka, która jest wyjątkowa na skalę europejską. Co roku odbywają się tutaj Mistrzostwa Europy w windsurfingu oraz Ogólnopolskie zawody wędkarskie. Zatoka Pucka jest wyjątkowa ze względu na swoją głębokość. Jest bardzo płytka dlatego kilka razy w roku można natrafić tu na ogromne ławice ryb.

Wybierz Puck – to Twoje miejsce na ziemi

Puck to harmonijne połączenie aktywności i wypoczynku. Można tutaj spokojnie wypocząć bez tłumu turystów, a jeżeli chcemy fizycznie poszaleć, możemy nauczyć się windsurfingu, żeglarstwa czy pływania w kajaku. Przy Porcie Jachtowym powstało sporo szkółek, do których można się zapisać i rozwijać swoje zainteresowania.